0

Jackson JS32 Rhoads Floyd Rose Amaranth Klavye Satin Gray Elektro Gitar

Çevik, ölümcül ve uygun fiyatlı Jackson JS Serisi gitarlar, klasik Jackson tonu, görünüşü ve çalınabilirliğini cebinizdeki tüm parayı harcamadan elde etmeyi her zamankinden daha kolay hale getirerek efsane bir adım atıyorlar.
JS Serisi Rhoads JS32 modelinde kavak ağacı gövde ve sağlamlık ve uzun ömür veren grafit destekli, vida ile tutturulmuş ve hızlı çalınır akçaağaç sap vardır. 24 jumbo perde takılı sedefli köpekbalığı dişi şeklinde pozisyon işaretçileri olan 12 – 16 inç bileşik yarıçaplı ve filetolu amaranth ağacı klavye, üst eşiğe yakın pozisyonlarda rahat ve doğal hissettiren bir akor basış ve riff çalma hissi verirken, üst perdelere gittikçe düzleşerek yıldırım hızında sololar ve telin susma endişesi olmadan geniş bendler yapmayı sağlar.
Diğer özellikleri arasında yüksek çıkışlı ve seramik mıknatıslı bir çift Jackson humbucker manyetik, üç yollu manyetik seçici anahtar ve birer ses ve ton düğmesi ve Jackson markalı Floyd Rose lisanslı kilitli tremolo sistemi ve döküm burgular sayılabilir.
Bu köşeli ve şık model, Black with White Bevels, Ivory ve Satin Gray renklerinde geliyor ve tamamen siyah renk aksamları ve pickguard’ı var.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi