0

Jackson Monarkh JS22 SC Amaranth Klavye Red Stain Elektro Gitar

Klasik ve tanıdık tek cutaway’li tasarım, güçlü bir ton ve Jackson’ın en üst seviyede gitar üretme ve son teknoloji tasarımları yaratmaya dair şanlı tarihi ile bir potada eritiliyor. İster kristal temizliğinde tonlarla, ister koyu ve yoğun distortion ile çalın, JS Serisi Monarkh SC JS22 modeli, ondan ne isterseniz kolayca verir. Modern metal için ideal olan bu enstrüman, çalışınız kadar yaratıcı olmasıyla müziğinizi en büyük tamamlayıcıdır.
SC JS22’de nerdeyse tüm gitarlarımızdan biraz daha kısa olan 24,75 inç tel boyu vardır ve nato gövde ile grafit destekli, vida ile tutturulan, hızlı çalınır akçaağaç sapa sahiptir. Esnek bir çalım tarzı için tasarlanan 12 – 16 inç bileşik yarıçaplı amaranth ağacı klavye, üst eşik bölgesinde kolay akor basış için daha yuvarlakken, yanan sololar ve tel susması korkusu olmadan dev bendler için üst pozisyonlara gittikçe düzleşir. Hassas tel yüksekliği ve tel aralığı ayarı için klavyenin yarıçapı ile mükemmel uyumlu, ayarlanabilir Jackson köprü ve sabit kuyruk sayesinde tüm sap boyunca akort bozukluğu yaşanmaz.
Köprü ve sap pozisyonlarındaki iki yüksek çıkışlı Jackson humbucker manyetik ile modern müzikler için dolu dolu ve güçlü bir ton alırsınız. Manyetiklerin çıtır çıtır ve net tonu, her çalış ortamına uyan çok yönlü bir ses için için üç yollu manyetik seçici anahtar ve birer ses ve ton düğmesi ile ayarlanır ve koyu ve yoğun mixlerde çalışınızı vurgulayacak şekilde hemen ortaya çıkar.
Elinize bir Jackson aldığınızda bir efsaneyi çalıyorsunuz. Gitarlarımız 30 yılı aşkın bir süredir sahneleri ateşli çalışlarla yakarak müzik devrimlerini ateşledi.
Siyah aksamlar ve çarpıcı renklerle JS Serisi Monarkh SC JS22 herhangi bir gitar koleksiyonuna hem güçlü hem de muhteşem bir katılımcıdır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi