0

Seymour Duncan Vintage Flat SSL-2

Uygulama
Sıcak tonlu enstrumanlar için düz kutup başlı, vintage-sesli, gerçek single-coil manyetik. Country, pop, surf, rockabilly, blues, ska ve klasik rock türleri için tavsiye edilir.
 
Tanım
Bu manyetik APS-1'in klasik bobin tasarımını düzlemden eşit oranda yükseltilmiş, elle öğütülmüş, eşit uzunlukta Alnico 5 çubuk mıknatısları ile birleştirir. Düz mıknatıs deseni günümüz tellerinin (sarımlı olmayan sol telleri) ve daha düz neck yarıçaplarının gerektirdiği dengeli manyetik alanı oluşturur. Nispeten daha düz olan çıkış gücü tepkisi telleri çektirdiğinizde daha da belirginleşir. Bu manyetik SSL-1 gibi temizdir ve vintage-benzeri tonlar çıkartır ve ayrıca APS-2 gibi manyetiklere oranla daha keskin atak karekterine sahip, daha parlak "bell" tonları çıkartır. Mumlu bezli bağlantı kablosu ve klasik-tip "kamalı" alt levha ile tedarik edilmektedir.
 
Tam Kurulum
RW/RP orta manyetik ile beraber kalibre edilmiş setler halinde tedarik edilir.
 
Gitarlar
Nispeten sıcak tonlu ash, alder veya basswood gövdeli enstrumanlar için tavsiye edilir. Özellikle rosewood klavyelerde iyi sonuç verir.
 
Mevcut Modifikasyonlar
5 yollu anahtar üzerinde "2" ve "4" pozisyonlarında gürültü azaltmak amacı ile orta manyetiklerde ters sarım, ters kutup bağlantısı (RW/RP).
 
Çalan Sanatçılar
Nick Lashley / Alanis Morissette & Mick Jagger, Marty Friedman / Megadeth, Stephen Carpenter / Deftones, Coleman Mellett / Chuck Mangione Group
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi