0

Seymour Duncan Vintage Soapbar SP90-1n

Uygulama 

1946 Gibson® tekli manyetiğin orijinaline sadık bir reprodüksiyonu. Country, caz, swing, blues, rockabilly, klasik rock ve heavy rock türleri için tavsiye edilir.

Tanım 

Kısa, geniş bobinler, Strat® veya Tele® model tekli-manyetiklerinden daha fazla çıkışa ve daha güçlü mid frekansa olanak tanır. Orijinaline uygun bir manyetik olan SP90-1, 1950’lerin versiyonlarında kullanılan aynı Leesona sarım makinesinde düz emaye tel ile sarılır. Bu manyetiğin hoş ve yumuşak bir tonu vardır. Tek uçlu iletken bağlantı kablosu ile birlikte gelir.

Tam Kurulum

Dengeli bir sette hem sap hem de köprü pozisyonları için mevcuttur. Ton çeşitliliği açısından sap pozisyonunda kullanılan bir SP90-1 Vintage manyetiği genellikle köprü pozisyonunda bir SP90-2 Hot veya bir SP90-3 Custom manyetiği ile birlikte kullanılır.

Gitarlar

Dengeli ve sıcak enstrümanlar. Özellikle maun gövdeli gitarlar ve gül ağacı (rosewood) klavyelerle iyi performans gösterir. SP90-2 ve 3 modelleriyle karşılaştırıldığında orijinaline yuğun şekilde boyu biraz uzundur ve .745" ölçüsünde bir yükseklik profiline sahiptir. Gitarınıza uygun olup olmadığını görmek için tam boyutları internet sitemizde görebilirsiniz.

Mevcut Modifikasyonlar

Krem rengi veya siyah kapak seçeneklerinden birini seçin.

Kullanan Sanatçılar

Gary Allan (neck), Ed Roland / Collective Soul (neck & bridge), Jeff Trott & Todd Wolfe / Sheryl Crow Band (neck & bridge), Marko DeSantis / Sugarcult (neck), Jonny Wickersham / Social Distortion

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi